Zapraszamy do dyskusji

Logowanie
Autor Wiadomość
Liczba wiadomości: 1
data dodania: 2018-05-15 14:15:24
Wiele mówi się, że oszczędzanie energii, to jednocześnie oszczędzanie środowiska. Zgadzam się z tym założeniem i jednoczesnie sama staram się namawiać znajomych do takiego działania. Moja koleżanka od kilku lat drukuj fototapety, które są obecnie bardzo modnym sposobem na dekorowanie ścian. Piękne i stylowe zmieniają każde wnętrze w ekskluzywny loakl. Stylizacj zależy od gustów klientów oraz zasobności portfela. Rzecz w tej zasobności. Gdy wydruki były wykonywane w przeszłości maszyny były energożerne, ale obecnie ich technologia poszła do przodu i fototapety stały się wyznacznikiem luksusu za małą cenę. Mogę dla przykładu podać specyficzne, ale przestrzenne fototapety powiększające wnętrze, które z uwagi na duży wymiar stają się solidną ozdobą, ale i dużą dekoracją.

Czy to ma znaczenie?
Ma ogromne, gdyż duży wydruk fototapet pociąga za sobą duże koszty energii jakie za nim idą. Można powiedzieć, że powiększenie optyczne pomieszczenia np za pomocą tapet 3d staje się gąbką energetyczną. Magda - tak ma na imię koleżanka z drukarnią - powiedziała, że od kiedy drukuje fototapety na nowoczesnej i energooszczędnej drukarce jej zyski rosną choć mogła jednocześnie obniżyć koszt dla klienta. Sczególny sposób na zwiększenie obrotów oraz zyskanie zadowolonych klientów szukających dekoracji na ściany.

Piekne fototapety do salonu
Zresztą nie tylko do salonu. Mogę przywołać również inne miejsca w których naklejane są takie wielkoformatowe dekoracje: kuchnia, jadalnia, biuro. Mnie oczywiście najbardzoiej podobają się fototapety od koleżanki, ale każdy wybiara co lubi. Najważniejsze aby wiedział, że firma dba o ekologię w każdym aspekcie również przy druku fototapet.
Liczba wiadomości: 39
data dodania: 2018-07-31 07:55:19
moim zdaniem fajne rzeczy można znaleźć w serwisach ogłoszeniowych takich jak ten: https://bstok.pl/ogloszenia/
Zamów skuteczne pozycjonowanie Twojej strony w Białymstoku - wysoka skuteczność!
Odpowiedz
powrót
do góry